Telefon: +48 22 35 780 18, +48 507 111 858

Firma L&S Homes powstała w 2006 roku a jej siedziba mieści się w Warszawskim Ursusie.

Głównym przedmiotem naszej działalności jest budownictwo mieszkaniowe w Warszawie i jej okolicach. Od początku naszego istnienia na rynku bardzo się rozwinęliśmy. Przez 8 lat działań zbudowaliśmy 7 różnych budynków mieszkalnych, mieszczących od 4 do 40 lokali. Skupiamy się głównie na inwestycjach kameralnych, które nie wymagają dużej powierzchni zabudowy. Pozwala nam to lokalizować inwestycje w bardzo atrakcyjnych rejonach Warszawy, często w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i terenów zielonych.
Zależy  nam przede wszystkim na wysokim komforcie zamieszkania.

Działalność naszej firmy obejmuje całość procesu deweloperskiego: począwszy od pozyskania gruntów, projekty, wykonanie, wykończenie oraz ich reklamowanie i sprzedaż aż do przekazania klientom gotowych mieszkań. Dodatkowo oferujemy  usługi wspierające cały proces budowlany.

Nasze inwestycje cieszą się ogromnym zainteresowaniem potencjalnycha klientów, szybko znajdują swoich właścicieli jeszcze przed ukończeniem budowy, a nawet już na etapie planowania inwestycji.

Renomę firma uzyskała dzięki opinii dotychczasowych, zadowolonych klientów – obecnych właścicieli mieszkań, którzy polecają współpracę z naszą firmą na rynku budownictwa i nieruchomości.

„Architektura kształtuje wspólnotę i zmienia obcych sobie ludzi w sąsiadów, park daje im poczucie bezpieczeństwa a funkcjonalny budynek sprawia, że chętnie się angażują.”